Ilgą laiką galvojau, kad norėčiau daugiau pakalbėti apie veido odos priežiūrą savo tinklaraštyje, bet niekada nerasdavau tiek drąsos, kad galėčiau publikuoti savo darytas apžvalgas, o gal net pasidalinti vienu ar kitu patarimu. Neslėpsiu, esu parašiusi ir publikavus kelis straipsnius, kurie susiję su veido odos prieži0ra, bet niekada nenorėjau tai padaryti pagrinde tema.

Tačiau pastaraisiais keliais metais vis labiau  atkreipiu dėmesį į Korėjietiškas veido priežiūros priemonės, kurios mane maloniai nustebina ne tik kaina, bet ir kokybe. Šis straipsnis bus pirmas mano korėjietiškos kosmetikos straipsnių serijoje.

Jei kada nors domėjotės Tatcha veido priežiūros priemonėmis beveik neabejoju jog svarstėte pirkti arba bent skaitėte aprašymą vieno iš perkamiausių ir populiariausių jų produktų pavadinimu „The Water Cream“. Sunday Riley, Fresh, Clarins, Tarte taip pat turi savo veido priežiūros linijose kremų su panašiais pavadinimais. Mano pirmasis klausimas iškilęs mintyse buvo – tai kodėl šie kremai tokie brangūs ir kuo jie tokie ypatingi.

Kuo skiriasi vandens pagrindo kremas nuo įprasto veido kremo?

Paprasčiausias atsakymas būtų, jog tokių kremų sudėtį sudaro H2O arba kitaip tariant – vanduo. Bet išties, ne tai padaro juos ypatingus, nes vanduo yra vienas iš pagrindinių sudedamųjų dalių beveik visuose kremuose. Vandens pagrindo kremai naudoja specialius drėkiklius, kurie turi savybę lengvai sudaryti vandenilinius ryšius su vandens molekulėmis, kitaip tariant sugerti lyg kempinė. Vienas iš tokių gerai žinomų drėkiklių yra hialurono rūgštis, kuri suteikia odai išskirtinės drėgmės ir elastingumo.

Vandens pagrindo veido kremai yra tinkami visų tipų odai dėl jų lengvos tekstūros ir stipraus drėkinimo. Todėl, tiems kurie vis neranda lengvo, kasdieninio kremo, ypač vasaros metu.

Mano paieškos

Taigi atlikus nei mažą nei labai plačią paiešką, o tiesiog įvedus į Google paiešką „koks yra populiariausias vandens pagrindo kremas“  gavau tokius atsakymus:

  1. CLINIQUE Dramatically Different™ Hydrating Jelly Anti-Pollution veido želė
  2. NEUTROGENA Hydro Boost Water Gel (pastarasis yra vienas iš tų kuriuos norėčiau išbandyti)
  3. ORIGINS MAKE A DIFFERENCE™ PLUS+ Rejuvenating Moisturizer

Na ir taip toliau…bet tada aš pagalvojau, o kodėl nepabandžius kažko iš korėjietiškos kosmetikos gamintojų. Taip mano paieška prasidėjo iš naujo ir dėmesį patraukė PURITO Deep Sea Pure Water Cream veido kremas su jūros vandeniu

PURITO Deep Sea Pure Water Cream veido kremas su jūros vandeniu

Kodėl būtent šis kremas? Visų pirma mane patraukė jo kaina ir itin sandari bei patogi pakuotė. Aš visada skatinčiau atkreipti dėmesį ir rinktis kremus, kurie turi sandarią pakuotę, taip išlaikysite kremą ilgiau, į jį pateks mažiau bakterijų iš aplinkos.

Trečiasis dalykas labiausiai mane sugundė tai, jog 60% šio kremo sudaro giluminis jūros vanduo. Taip pat savo sudėtyje turi 2% Niacinamido (kitaip vitamino B3), kuris turėtų sureguliuoti sebumo išsiskyrimą bei ypatingąją hialurono rūgštį.

Koks mano verdiktas?

Po beveik 2 savaičių naudojimo šis veido kremas man labai patinka. Kremo kvapas minimalus ir vos užuodžiamas, kas man labai patinka, labai nemėgstu stiprių kvapų ypač veido priežiūros produktuose. Lengva tekstūra be problemų pasiskirsto ant veido ir greitai susigeria paliekant odą padrėkintą. Tai mano manymu puikus dieninis kremas arba kremas, kurį galėtumėte rinktis vasarai. Taip pat tiks vyrams, paaugliams, nes neturi jokio specifinio kvapo. Nekemša porų.

Į ką labiausiai atkreipčiau dėmesį, kad šis kremas tikrai padeda kontroliuoti sebumo išsiskyrimą. Mano T zona kartais yra linkusi nublizgėti dienos eigoje ir šis kremas tikrai suvaldo blizgesio atsiradimą. Dėl savo lengvos tekstūros jo lengva padauginti, tačiau mažiau, mano nuomone, čia yra geriau.

Tad jei ieškote pirmo savo korėjietiško perliuko, galbūt tai nėra šis kremas, bet jei šiuo metu Jūsų dieninis kremas baiginėjasi ir esate normalios, dehidratuotos ar mišrios odos savininkė ir norite kažko lengvo – siūlyčiau pabandyti.

Parašykite komentaruose, kad esate išbandę Jūs iš korėjietiškos kosmetikos? Patiko ar ne?