Visai neseniai rašiau apie pirmąją pažintį su korėjietiška kosmetika. Iš tiesų, mano pažintis su šia kosmetika trunka jau gerą mėnesį (gal net ir ilgiau). Tame pačiame pirkinių krepšelyje kartu su PURITO Deep Sea Pure Water Cream veido kremu atkeliavo ir akių kremas. Todėl ta proga, šiandien pakalbėsime apie paakių kremus.

Niekas man nepaprieštaraus, jog oda aplink akis yra jautriausia veido vieta, be to, ji taip pat yra viena iš pirmųjų vietų, kur pasireiškia ankstyvo senėjimo požymiai. Štai kodėl tiek daug moterų investuoja į specializuotus odos priežiūros produktus – ypač paakių kremus.

Tačiau atrasti tobulą paakių kremą, kuris atitiktų jūsų odos tipą ir gyvenimo būdą, yra užduotis, kurią, atrodo, lengviau pasakyti nei padaryti, o esant gausybei produktų, praktiškai užplūstančių rinką, pasirinkimas tampa dar sunkesnis.

Ir tiesą sakant aš buvau viena iš tų, kuri galvojo, kad akių zonai skirti kremai tėra mitas, kol nesusidūriau su išsausėjimais, kurių nebuvo įmanoma atsikratyti naudojant kasdieninius veido kremus. Nuo tada mano nedidelę veido priežiūros priemonių lentynėlę papildė paakių kremai.

Ko tikiuosi iš akių kremų?

Jei paklaustumėte ar tikiu, jog paakių kremas gali sumažinti arba panaikinti mimikos raukšles akių srityje, tai mano atsakymas būtų, jog ne dedu daug vilčių į tai. Tačiau, tikiu jog gerai drėkinama oda ilgiau išlaiko savo elastingumą ir taip galbūt pavėlina raukšlių atsiradimą.

Iš akių kremo tikiuosi gero drėkinimo, kuris išsilaikytų iki vakaro, ne migruotų ant akies voko, negraužtų akių ir neturėtų stipraus kvapo.

PURITO Centella Green Level Eye Cream paakių kremas su Azijine centele ir peptidais

4 tipų peptidai ir azijietiškosios centelės ekstraktas (sudarantis net 49 proc. sudėties) turėtų nuraminti ir atjauninti paakių odą. Šį kartą labai neišsiplėsiu kuo svarbus yra azijietiškos centelės ekstraktas (ang. „Centella asiatica“), tačiau moksliniais tyrimais įrodyta, kad jis veikia kaip stiprus antioksidantas, apsaugantis odą nuo žalingos aplinkos poveikio. Stiprina kapiliarų sieneles, didina odos elastingumą, gerina bendrą odos būklę.

Kaip naudoti?

Kaip? nedidelį priemonės kiekį įtapšnoti į paakių odą.

Kur? Tepkite akių srityje, paliekant gerą centimetrą nuo akių

Kada? Ryte arba vakare po įprasto prausiklio prieš veido kremą. Elastingumą praradusiai, pavargusiai, sausai, jautriai, mišriai, probleminiai ir brandžiai odai.

Mano verdiktas

Dėl savo lengvos tekstūros šis kremas itin greitai susigeria ir nepalieka likučių ant odos. Iš tiesų stipriai drėkina ir nuramina jautrią oda. Turi lengvą, vos juntamą šaldymo efektą. Nuo tada, kai pradėjau naudoti būtent šį paakių kremą, pastebėjau, kad mano paakių sritis atrodo švelnesnė.

Kvapas nėra erzinantis, malonus, šiek tiek primena citrinas ir mėtą. Pakuotė patogi, kompaktiška ir itin sandari. Šį kremą, kurį laiką laikiau savo kosmetinėje, kurią naudoju po treniruotės sporto klube ir neturėjau nė akimirkos, kad pagalvočiau, jog pakuotė kelia rūpesčių.

Man nuoširdžiai patinka Purito prekės ženklas, viskas, ką iki šiol bandžiau, padarė įspūdį tiek kokybe, tiek kainomis.