Savo viename iš straipsnių apie vitamino C reikšmę mūsų odai ir visai kūno sveikatai gana detaliai paaiškinau, kuo šis vitaminas mums itin svarbus, tačiau neapžvelgiau kaip jį reikėtų naudoti kasdieninėje veido odos priežiūroje.
Taigi, pabandykime trumpai žvilgtelti kokiuose kosmetikos priemonėse galime rasti vitamino C.

Kokiose odos priežiūros produktuose yra vitamino C?

Iš tikrųjų vitamino C kaip sudedamosios medžiagos galime rasti pradedant nuo paprastų veido prausiklių iki serumų, kaukių ir kremų. Reikėtų atminti, kad jei naudosite labai brangų prausiklį su vitaminų C dėl to, kad prausiklis išbus ant odos vos kelias akimirkas vitamino c poveikis nespės prasiskverbti giliau.
Mano patarimas. Rinkitės kremus arba serumus, kuriuos užsitepus ant veido paliekate visai dienai, taip pamatysite greitesnį ir ilgalaikį poveikį odai.

Švari kosmetika kas tai?

Po kol kas „švarios kosmetikos“ apibrėžimas nėra niekur oficialiai patvirtintas, bet vis daugiau gamintojų ir ypač naujų stengiasi atitikti švarios kosmetikos standartus. The Versed produktų linija gaminama neįtraukiant daugiau nei 1300 skirtingų toksiškų priedų, pridėtinių dažiklių ir kvapų. Gamintojas taip pat netestuoja produktų ant gyvūnų ir tinka veganams. Didelis dėmesys skiriamas pakuotėms, kurios pagamintos iš perdirbtų žaliavų.

VERSED – „Stroke Brilliance Brightening serum“

STROKE OF BRILLIANCE BRIGHTENING SERUM – Versed

Šis vitamino C serumas visų pirma primena labai skystą aliejų, tačiau įsigeria labai greitai ir nepalieka jokio nepageidaujamo blizgesio. Tai puikus produktas padėsiantis susipažinti ir priprasti odai prie tokio tipo kosmetikos priemonių.

Kaip naudoti?

Kaip? Paskirstykite 2-3 lašus ant švarios, beveik sausos odos ir leiskite įsigerti dvi minutes
Kur? Tepkite ant veido ir kaklo. Bonus taškus gali gauti taip pat palepinant dekoltė ir pečių sritį.
Kada? Ryte arba vakare po įprasto prausiklio prieš veido kremą. Tinka naudoti ir po mėgstamos kaukės.

Atsiminkite

Serumą laikykite sausoje, tamsioje vietoje (ne vonioje!) ir sunaudokite greičiau nei per 12 mėn.

Kokias veido priežiūros priemones esate išbandžiusios? Kurios pasiteisino, o kurios ne?