Kalėdos atėjo lapkritį! Taip taip taip…mano kalėdinės dovanos buvo išpakuotos jau prieš geras pora savaičių ir nuo tos dienos naudojamos kas dieną. Na o dabar atėjo laikas pasidalinti mano mintimis ir galbūt netgi sudominti Jus nauja šešėlių palete. Verta paminėti, kad jau kurį laiką norėjau sau pasidovanoti ir aišku išbandyti naują šešėlių paletę tik vis nenuspręsdavau kokią.

Tati Westbrook arba tiesiog Tati, gerai žinoma ir skaičiuojanti beveik 10 metų Youtube karjerą savo 9 mln sekėjų (tame tarpe ir man)pristatė visiškai naują makiažo liniją pavadinimu Tati Beauty ir kartu pirmąjį produktą. Taigi, prieš mėnesį, mano pirkinių krepšelyje atsidūrė ne kas kita, o gi „Textured Neutrals Vol 1“ paletė. Negaliu skųstis nei siuntimu nei siuntinio įpakavimu, viskas buvo greita ir nepriekaištinga. Siuntinys su palete mane pasiekė pakankamai greitai ir buvo kruopščiai supakuotas ir apsaugotas.

Paletę sudaro 24 skirtingų atspalvių šešėliai, kurie suskirstyti į 6 atspalvius ir 4 skirtingus užbaigimus. Taip pat didžiulis, ryškus ir kokybiškas veidrodis. Kiekvienas atspalvis turi 4 užbaigimus. Taigi galima pilnai sukurti įvaizdį naudojant visus viename stulpelyje esančius šešėlius arba pasirinkti norimas kombinacijas pagal poreikį.

Šeši atspalviai yra:

Memory – itin ryškaus juodo atspalvio pigmentas,
Ritual – rudojo šokolado atspalvio pigmentas,
Stories – šilto oranžinio dirvožemio atspalvio pigmentas,
Soothe – iriso atspalvio pigmentas,
Aura – kreminio pieno atspalvio pigmentas,
Poet – karališkosios slyvos atspalvio pigmentas.
Visi šeši atspalviai turi 4 skirtingus užbaigimus:
Matte –matinis,
Sequin – švino pavidalo blizgutis,
Mettalic – metalo žvilgesio,
Glitter – tikrų blizgučių.
Kuo patraukli ir išsiskirianti iš kitų ši paletė?

 Visų pirma, kad šešėliai itin lengvai sklaidosi ir yra stipriai pigmentuoti. Nei su vienu šešėlių atspalviu ar užbaigimu neturėjau didelių problemų. Spalvos lengvai pasidengia ant voko ir pasiskirsto palikdamos užtektinai ryškios spalvos, bet neužbrėždamos stiprių linijų. Puikiai išsilaiko nuo ryto iki vakaro, nesubėga į akies raukšleles ir nenubyra po akimis.

  Vienintelis minusas, kad visus blizgius šešėlius yra pakankamai sunku nuvalyti ir jie pasilieka ant veido net ir kruopščiai juos valant su akių makiažo valikliu.

Kam siūlyčiau įsigyti šią paletę?

Tiems, kurie mėgsta turėti pasirinkimą ir jaučia, kad jų kolekcijoje trūksta ryškesnių ir tamsesnių atspalvių.
Jei tai Jūsų pirmoji paletė irgi manau, kad tai neblogas pasirinkimas. Šviesiai rudo iriso ir kreminio pieno atspalvio šešėliai leis sukurti paprastą, darbui oficialioje aplinkoje tinkamą akių makiažą, o ryškesnė rožinė ar juoda leis paeksperimentuoti su tamsesniais pigmentais ir susikurti vakarinį įvaizdį. Jei esate tik matinių šešėlių mėgėjas, manau ši paletė turi per mažą matinių šešėlių pasirinkimą. Bet jei iki šiol kolekcionuojate tik matinio užbaigimo šešėlius ir norite kažko naujo, manau ši paletė tiktai yra verta dėmesio.