Taip, taip, taip….šiek tiek pavėlavusi, bet pagaliau artėjant Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams, laikui, kai blizgučiais galima dabinti ne tik eglutę, bet ir papildyti makiažą, net ir esant nedidelei progai, įsigijau ir aš skystus itin žvilgančius šešėlius – Stila „Magnificent Metals Glitter & Glow Liquid Eye Shadow“. Tačiau iš pat pradžių trumpai pakalbėkime apie patį brand‘ą.
    Stila oficialiai atsirado 1994 m., Los Andžele. Kompanijos vardas Stila, pasak pačios įkūrėjos, visažo meistrės Janina Lobell, kilo iš itališko žodžio „stilare“, todėl kad kiekviena moters makiažas turi būti toks individualus ir išskirtinis kaip ir jos parašas. Na, o dar viena vardo atsiradimo istorija mini ir švedišką žodį „stil“, kas paprasčiausiai reiškia – stilių. Taigi, Stila produktai išsiskiria savo inovacijomis, daugiafunkcionalumu, ekologiškomis pakuotėmis, ingredientai, formulės nėra testuojami ant gyvūnų, o pati kompanija priklauso PETA organizacijai. Pirmieji išgarsinę Stila kaip kosmetikos gamintoją produktai buvo lūpdažiai, supakuoti ne į plastmasinę pakuotę, bet į popierinę, primindami vintažinę kosmetiką.

 

   Mano rankose vienas iš 13 galimų Magnificent Metals Glitter & Glow šešėlių atspalvių – diamond dust. 7 atspalviai turi ryškų spalvos pagrindą su daugybe blizgių dalelių, o kiti yra beveik permatomi su skirtingų spalvų blizgučiais.

 

Diamond Dust – permatomo sidabrinio atspalvio su įvairių spalvų blizgučiais.

 

Šiuos šešėlius galima naudoti kaip ploną akių pravedimą, šešėlius ant viso akies voko arba kaip dar vieną sluoksnį ant jau padengto voko su šešėliais. Taip, pat matinį akių įvaizdį galima tiesiog papildyti padengiant blizgučiais akies vidinį kampą.
Vandens pagrindu sukurta formulė lengvai pasidengia ant akies voko, šiek tiek užtrunka kol išdžiūva, tačiau kai užsifiksuoja išsilaiko ilgai, nebyra. Turint užkritusius, gilius, riebios odos tipo akies vokus, prieš naudojant reikėtų padengti šešėlių pagrindu.

 

 

   Itin tinka naudoti vakariniams makiažams, sceniniams pasirodymams. Jei norite švelnesnio efekto, naudoti dieniniam makiažui – reikėtų rinktis Shimmer & Glow linijos skystus akių šešėlius.