Šiandien šiek tiek pakalbėsime apie šepetėlius. Mano draugystė su šepetėliais prasidėjo senai, tačiau apart natūralaus plauko šepetėlių akims, niekada neturėjau ir nenaudojau natūralių šerelių šepetėlių veidui. Visų pirma dėl to, kad juos sunku dezinfekuoti po kiekvieno naudojimo ir antra jie nėra tokie atsparūs aukštos koncentracijos alkoholiui kaip sintetiniai. O dirbančiam artistui tai itin svarbu. Tačiau, atėjo diena kai norėjau atnaujinti savo pačios asmeninę šepetėlių kolekciją ir išbandyti natūralaus plauko teptukus.

        Mano pažintis su Royal & Langnickel šepetėliais prasidėjo ne kur kitur, o gi Youtube platformoje. Mano paieškose buvo rasti šepetėlį skirtą kontūravimui ir gerą akių šepetėlį šešėlių paskirstymui..
         Royal & Langnickel galbūt nėra tokie garsūs gaminant makiažo šepetėlius, tačiau itin gerai atpažįstami ir pelnę gerą vardą gaminant teptukus skirtus piešti. Jie skaičiuoja nei daug nei mažai – beveik 7 dešimtmečius rinkoje. Internetinėje parduotuvėje ir prekybos taškuose galima rasti įvairiausių rūšių teptukų, skirtų piešti aliejiniais ar akriliniais dažais, natūralių ir sintetinio pluošto šereliais. Taip pat kitų piešimo reikmenų. Suprasdami, kad tiek dailėje ir mene įrankiai yra neatsiejama talento išreiškimo priemonė jie susitelkė ir į makiažui skirtų šepetėlių gamybą.
      Royal & Langnickel turi 4 prekinius ženklus arba keturias skirtingas šepetėlių linijas skirtas makiažui. Turbūt viena geriausiai žinomų yra MODA linija, bet apie viską nuo pradžių.

Omnia – profesionalams skirta linija, turinti tiek natūralaus plauko šepetėlius (auksinio atspalvio) ir sintetinio pluošto (rausvo aukso atspalvio). Turbūt viena iš brangiausių linijų, kurias siūlo Royal Langnickel. Kiekvienas šepetėlis gaminamas rankomis naudojant aukščiausios kokybės dailėje naudojamų teptukų modelius ir medžiagas. Šiuo metu galima rinktis iš 45 skirtingų modelių ir visus juos įsigyti individualiai.

Revolution – skirti dirbantiems makiažo meistrams. Juoda šepetėlio rankena ir šereliai suteikia maksimalų švaros efektą, atrodo profesionaliai. Sintetiniai, netestuoti ant gyvūnų, veganiški. Šepetėlius galima įsigyti arba rinkinyje arba pavienius.

Moda – entuziastams skirta linija. Ją sudaro keletas skirtingų šepetėlių rinkinių ir individualių šepetėlių. Neatsiliekantys kokybe, tačiau prieinami, spalvingi šepetėliai skirti naudoti kasdieną.

         Taigi, grįžkime prie mano paieškų ir IMATS parodos. Būtent 2 Royal & Langnickel „Omnia“ linijos šepetėlius įsigijau parodoje. Mano pirkinių krepšelyje atsidūrė du natūralaus plauko šepetėliai.

Omnia Powder BOM 36 – skirtas veidą padengti biria arba presuota pudra bei bronzantu.

Omnia Medium Crease BOM 46 – vidutinio dydžio šepetėlis skirtas išsklaidyti pereinamas spalvas

   

      Abu šepetėlius naudoju jau gerus 5 mėnesius ir mano atsiliepimai tik geriausi. Puikiai paima ir paskirsto birius ir presuotus produktus, itin švelnūs ir paslankus, nesideformuoja po plovimo ir lengvai sugrįžta į buvusią formą. Nemeta šerelių. Dydis iš šerelių tankis bei ilgumas kruopščiai apgalvotas ir net paėmus daugiau pudros ar šešėlių nepalieka neišsklaidytų dryžių ant veido. BOM 36 yra labai universalus šepetėlis. Pirkdama galvojau jį galvojau naudoti tik kontūravimui ir bronzantui, tačiau jis pakankamai didelis ir visą veidą padengti kompaktine pudra bet kartu ir ne per didelis skaistalams. Kelionėse jis man atstoja 3 šepetėlius.

Vienintelis minusas, kad jie yra ilgesni nei įprasti makiažo šepetėliai, labai primena dailiai skirtus. Taigi, nėra tokie kompaktiški.

Ar rekomenduoju? Tikrai taip, mano nuomone kainos ir kokybės santykis tikrai yra geras, produktas kokybiškas ir suteikiantis malonumą naudojant.