Štai ir atėjo pirmojo tuštučių straipsnio laikas. Šį įrašą padaryti, prisipažinsiu, labai paskatino didėjanti pasibaigusių produktų krūva, o antra, tai noras pasidalintis savo atradimais.

Zivile makeup Bioderma

Bioderma Hydrabio H2O micelinis vanduo

Skirtas išsausėjusiai odai. Viename iš savo straipsnių jau esu kalbėjusi apie mėlynąją – ,,Atoderm” ir žydrąją – „Hydrabio“ priemonių linijas, kurios sprendžia sausos odos problemas. Būtent šis – Hydrabio H2O micelinis vanduo – man yra didelis atradimas jau gerą pusmetį. Puikiai nuvalo makiažą, nepalieka jokių nemalonių pojūčių ant veido, nereikia specialiai nuplauti vandeniu likučių. Neišsausina odos, kas atvėsus orams man ypač yra svarbu.  Nors ant lentynos jau puikuojasi naujas butelaitis iš „Hydrabio“ linijos, tačiau vėliau labai noriu pabandyti ir puikiai žinomą rožinės linojos micelinį vandenį.

 

20170917_164041

Garnier micelinis valomasis vanduo

Būtent šį Garnier micelinį vandenį dauguma lygina su Biodermos rožiniu miceliniu vandeniu, tačiau mano nuomone, šie du produktai visiškai nepalyginami. Garnier micelinis vanduo nuvalo makiažą, tačiau palieka likučių ant veido, todėl būtina nusiplauti veidą vandeniu. Ilgiau panaudojus (kelis metus) pastebėjau, kad oda tapo papilkėjusi, padidėjo spuogų. Kaina labai prieinama, bet po daugybės metų naudojimo, visgi, linkstu prie kokybiškesnių priemonių.

 

20170917_164847

My label Sensitive micelinis valomasis vanduo

    MyLabel yra portugalų kosmetikos priemonių linija. Lietuvoje šių priemonių įsigyti negalima, todėl labai dvejojau ar įtraukti į šį sąrašą šį micelinį vandenį. Tačiau, produktas atliko savo darbą, pašalino makiažą, turėjo vos juntamą kvapą, todėl tiktų toms, kurios mėgsta kosmetiką, kuri neturi išskirtinai stiprių kvapų.

Jei kelionėje reikės greitai įsigyti pigų micelinį vandenį makiažui nusivalyti tikrai siūlau pabandyti.

 

20170917_163207
Catrice Liquid Camouflage maskuoklis

       Labai daug pagyrų gavęs maskuoklis, kurį tiksliau pavadinčiau ne maskuokliu, bet paakių zonai skirtu šviesintoju. Patamsėjusius paakius maskavo vidutiniškai, tačiau dienos bėgyje išsilaikė neblogai. Rekomenduočiau toms, kurios neturi problematiškos paakių zonos, tačiau nori ją tik pašviesinti. Asmeniškai mano favoritai tiek atliekant makiažą profesionaliai, tiek sau pačiai namuose yra maskuokliai iš Maybelline – Fit me ir Instant anti-age eraser

Essence „get big lashes“ blakstienų tušas

     Jau esu plačiau kalbėjusi apie šį tušą savo straipsnyje. Labiausiai patiko, kad su šiuo tušu galima greitai pasiekti dirbtinų blakstienų efektą, nes pati tušo tūbelė yra platesnė nei įprastų blakstienų tušų, todėl ant šepetėlio galima paimti daugiau produkto.

Vienas didžiausių, mano nuomone, visų Essence blakstienų tušų minusų yra tas, kad jie pakankamai greitai sudžiūsta. Taigi, vietoj vieno įprastai naudojamo tušo greičiausiai reikės rinktis bent jau du Essence tušus.

20170917_163942
Loreal Colorista Laikini išblunkantys dažai 

     Pasirinkau patį šviesiausią „Bleach“ atspalvį. Iš tiesų, tai mano pirmasis kartais, kai bandžiau plaukus dažytis namuose – ir galėčiau drąsiai teigti, jog sėkmingas.

Rekomenduočiau tikrai toms, kurios nori išmėginti kažką naujo, bet bijo, jog spalva liks ilgam, o ją pakeisti bus sudėtinga. Lengvai pasidengia ant plaukų, bet norint išgauti rezultatą reikia palaikyti visą nurodytą laiką arba net šiek tiek ilgiau.

Po dažymo nepastebėjau, jog plaukai išsausėjo, pradėjo labiau veltis ar kitaip pasikeitė. Kartu su dažais dėžutėje buvo pridėtas ir specialus kondicionierius plaukams, kuris suteikia šaltesnį atspalvį. Naudojant taupiai jo užtenka iki 4 – 5 kartų. Ar dar kartą kartočiau? Turint galvoje, jog naudojimas itin paprastas, o rezultatas, bent man tikrai išliko ilgiau nei 2 – 3 plovimai tikrai kažkada vėl pamėginsiu.

20170917_163228
ALTERRA Naturkosmetik drėgnos valomosios servetėlės su alavijais sausai ir jautriai odai –

Šias servetėles pamačiau viename iš lietuvos blogerių Youtube filmukų ir nuo tada mano galvoje sukosi vienintelė mintis, jog turiu jas išbandyti. Ir išbandžiau, bet jos nepaliko didelio įspūdžio.

Jau po pirmojo naudojimo veido oda paraudo, atsirado nežymus niežėjimas. Nusiplovus veidą vandeniu paraudimas palengva praeidavo. Akių makiažui nusivalyti reikėdavo naudoti papildomą valiklį.

Didelis pliusas, jog ilgai išliko drėgnos, taigi tikrai galima sunaudoti iki paskutinės servetėlės.

REVITALIFT LASER dieninis kremas nuo senėjimo požymių

Jeigu, iš tiesų, gerai prisimenu mano pats pirmasis veido kremas būtent ir buvo vienas L`oreal kremų. Bet laikui bėgant pastebėjau, kad norimo ilgalaikio rezultato L`oreal kremai man nesuteikia. Todėl juos pradėjau naudoti tik kaip lengvą drėkinimą suteikiančius kremus prieš pat makiažą.
Butent šis – REVITALIFT LASER linijos dieninis kremas – turėtų suteikti trigubą poveikį nuo senėjimo: sumažinti raukšles, pagerinti odos tvirtumą ir veido kontūrą. Nepastebėjau nei vieno iš šių poveikių. Šis kremas man atliko tiesiog drėkinančio kremo, kurį naudoju prieš atliekant makiažą funkciją, t.y. greitai susigeria į odą, ją sudrėkina, o skystas makiažo pagrindas dengiasi gražiai ir tolygiai.

 

20170917_163856

PHARMACERIS A intensyviai drėkinantis kremas VITA-SENSILIUM, SPF 20

    Tirštos tekstūros, bet itin lengvai pasiskirstantis ant veido odos kremas. Kaip jau pastebėjote iš nuotraukos į mano rankas papuolė tik mėginėlis, tačiau likau labai maloniai nustebinta. Kremas itin gerai pamaitino odą, greitai susigėrė, vėliau skystas makiažo pagrindas pasiskirstė ant veido tolygiai. Kai tik pabaigsiu savo serumą iš Bioderma, tikrai ką nors išsirinksiu ir PHARMACERIS A.

Ką kartočiau dar kartą?
Lentynoje jau turiu naują Bioderma micelinio vandens buteliuką. Šis micelinis vanduo dabar vienas iš odos priežiūros produktų, kuriais pasitikiu ir tikrai matau rezultatus.

Ką atradau naujo?
Kai pradėsiu ieškoti naujo veido kremo pasižvalgysiu po negirdėtas PHARMACERIS A kosmetikos gamintojo produktus ir tikrai įsigysiu intensyviai drėkinantį kremą.