Šaltajam sezonui po truputį traukiantis, turėtume pakoreguoti ir mūsų odos priežiūros priemonių krepšelį, tačiau vienintelis nekintantis dalykas, kuris turi išlikti visus metus – tai geras drėkinantis kremas. Iš tiesų, turėdama ne vieną klientę jau kelerius metus pastebiu tą pačią problemą – tiek jaunos panelės, tiek brandžios moterys vis dar neskiria pakankamai dėmesio atrasti tą tinkantį ir odos būklę atitinkantį kremą. Kaip ir ankščiau minėjau, dehidratuota oda, tai odos būklė, kuria galima skųstis ne tik žiemą, bet ir vasarą, ne tik sausaodėms iš  prigimties, bet ir toms, kurios galvoja, kad turi mišrią ar riebią odą. Gerą kremą, kuris suteiktų komfortabilią odos  būseną reikia turėti kiekvienai, o tokį atradus, vėliau padėti išsirinkti ir artimiems vyriškos giminės atstovams, nes jie turi lygiai tokių pačių veido odos  problemų.

Jeigu jau pradėjau apie kremus, turbūt ir pats straipsnis turėtų būti apie juos. Taip, prieš save turiu du veido kremus ir du prausiklius iš Origins. O šis straipsnis ir bus apie Origins kaip kosmetikos gamintojo istoriją ir kaip savo produktais brand‘as nori išsiskirti.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „origins“

Origins – tai amerikietiškų šaknų kosmetikos atstovas. Įmonę dar 1990 m. įkūrė Estee Lauder korporacijos šeimos narys Leonard Lauder. Origins tikslas buvo sukurti ekologiškus, draugiškus aplinkai ir mokslinių tyrimų patvirtintus produktus.  Produktai nėra testuojami ant gyvūnų, sudėtyje nėra parabenų. Didžiausias platintojas Lietuvoje yra Douglas parduotuvių tinklas.

    Savo asmeninę pažintį su šio gamintojo prekėmis pradėjau nuo Original Skin™ Cleansing Makeup Removing Jelly. Tai švelnus, primenantis gelį prausiklis. Skirtas naudoti vakare ir pašalinti makiažą. Tačiau aš jo nenaudoju kaip pagrindinio prausiklio vakare. Šis prausiklis priešingai – man yra puikus rytui, nuvalo likusius po nakties kremo ar serumo likučius, greitai nusiplauna su vandeniu ir kas svarbiausia visiškai nesausina odos.

Jei esate sausos odos savininkės ir ieškote puikaus ryto prausiklio – šis Origins Removing Jelly prausiklis tikrai turėtų būti vienas iš pretendentų pabandyti. Jei kada nors bandėte Normalios ir sausos veido odos prausiklį iš  Sebamed, tai jis labai panašus į šį iš Origins.

Antrasis į mano rankas papuolė – Dr. Andrew Weil for Origins – Mega-bright skin illuminating cleanser prausiklis. Dr. Andrew Weil yra žymus holistinės medicinos atstovas, turintis išskirtinę Origins produktų linija.

Tačiau kad ir kaip būtų keista, šis prausiklis man nepaliko jokio teigiamo įspūdžio. Ypač nesiūlyčiau toms, kurios turi jautrią, sausėti linkusią odą. Nors pagrindinis rezultatas tikrai jaučiasi po pirmojo panaudojimo – oda tampa skaistesnė, šviesesnė, švaresnė, tačiau man palikdavo nemalonų tempimo ir sausumo pojūtį.

Dabar galime pereiti prie veido kremų.

    Energy – boosting moisturizer – super lengvos konsistencijos, primenantis graikišką jogurtą. Kvapas primena citrusinius vaisius, suteikia energijos antplūdžio jausmą, tačiau nėra stiprus ar dirginantis. Lengvai ir greitai susigeria, drėkina odą akimirksniu, nepalieka riebumo jausmo.

Tinka visų tipų odai, visais metų laikais. Galima naudoti prieš makiažą, kitos priemonės ant viršaus dengiasi tolygiai, gerai pasiskirsto, nesukuria nelygumų. Pagrindinis ingredientas yra kavos pupelės ir ženšenis. Savo odos priežiūros rutinoje naudoju rytais, kada matau, kad odai nereikia papildomo drėkinimo ir noriu pasidaryti greitą dieninį kremą. Darbe naudoju klientėms, kurios darosi makiažą labai anksti ryte ir turi  mišrią į riebumą odą. Dėl savo ne stipraus kvapo tonizuoja ir pakelia nuotaiką, susigeria akimirksniu, todėl beveik nereikia laukti prieš darant makiažą.

    Make a difference™ plus+ rejuvenating treatment – kiek skystesnės nei Energy – boosting moisturizer  konsistencijos atkuriamasis drėkinamasis kremas. Pagrindinis ingredientas: žvynuotosios selaginelės ekstraktas papildytas ličių ir arbūzų sudedamosios dalimis.  Gamintojas nurodo, kad klinikiniais tyrimais buvo įrodyta, jog kremas greitai atstato odos drėgmę.

Kuo šis kremas skiriasi nuo pirmojo? Pirmas yra puikus pasirinkimas jei nieko dar nesate bandę iš Origins iki šiol. Jis puikiai tiks visiems odos tipams ir bus nepakeičiamas kaip makiažo bazė. Antrasis, daugiau skirtas vakarui, nes turi naudingų atstatomųjų medžiagų savo sudėtyje. Jis nėra toks drėkinantis iškart, todėl jį galima maišyti su nori serumu ir pasiekti geresnių rezultatų. Kvapas nėra stiprus, jaučiamas tik užsitepus ir po kelių minučių išnyksta.

Na, o pabaigai…

Koks drėkinantis kremas yra pats geriausias? Tai gan sudėtingas klausimas, o atsakymo į jį vienareikšmiško nėra. Visų pirma su kremu, kurį naudojate turite jaustis komfortabiliai. Jis neturi apsunkinti veido odos, sukelti problemų naudoti kitas veido priežiūros ar kosmetikos priemones. Taigi, oda turi būti švelnesnė,  pamaitinta ir apsaugota nuo drėgmės praradimo ištisą dieną. Na, o jau vėliau reikėtų atkreipti dėmesį į pagrindinius ingredientus ir kokio rezultato norite pasiekti. Skirtingais kremais galite siekti skirtingų rezultatų.

Ar Origins verta dėmesio? Manau, kad taip. Kitas pirkinys laukiantis savo eilės yra  –  Original Skin Cooling Finishing Primer.