Ruošiatės ypatingai progai ir kalendoriuje pasižymėjote vizitą pas visažistą? Štai keletas patarimų, ko reikėtų neužmiršti prieš apsilankymą.

Savaitę prieš Didžiają dieną:
? gerti daugiau negazuoto mineralinio vandens;
? valgyti daugiau vaisių, daržovių;
? jei įmanoma vengti vietų, kur naudojamas kondicionierius;
? atsisakyti tonikų, losijonų, kuriose gali būti alkoholio, kvapų;
? nepamiršti kasdieną naudoti tinkamo odos tipui veido kremo;
? mėgstamą naktinį veido kremą papildyti lašeliu natūralaus veidui skirto aliejaus;

? dieną prieš vizitą pas visažistą naudoti stipriai drėkinančią veido kaukę.

Pavyzdžiai

Telefone ar planšetiniame kompiuteryje išsisaugokite kelias nuotraukas, kurios atspindi kaip norėtumėte atrodyti. Tai padės Jums ir visažistui geriau suprasti kokio makiažo norėtumėte ir kokią viziją turite galvoje. Taip pat visada galite paprašyti, kad specialistas parodytų darbų pavyzdžių su Jūsų norimu įvaizdžiu. Tačiau, nepamirškite, kad nuotrauka ir jame atvaizduotas makiažas yra pritaikytas būtent tam, nuotraukoje esančiam, veidui, formai, aprangos stiliui ir šventei. Panašus makiažas gali atrodyti šiek tiek kitaip ant Jūsų.

Švarus veidas

Jei makiažas atliekamas anksti ryte arba dienos eigoje neturėjote svarbių darbų, kuomet turėjote atrodyti nepriekaištingai, prieš atvykstant pas makiažo specialistą nesidarykite makiažo. Svarbu suprasti, kad visažistas visus reikiamus žingsnius, kad atrodytumėte įspūdingai atliks už Jus ir viskas yra įskaičiuota į kainą. Jei atvyksta po darbo dienos ir neturi galimybės švariai nusprausti veido, visažistas visada nuvalys ir pašalins makiažo likučius. Visažistas visada darbą pradeda tik ant švarios veido odos, kad rezultatas ir makiažas atrodytų puikiai.

Tylos minutė

Atliekant makiažą svarbu susikaupti, todėl visus klausimus susijusius su atliekamu makiažu pamėginkite aptarti prieš pradedant darbą. Taip išvengsite diskusijų atliekant makiažą, o visažistas galės labiau susikaupti. Norimo įvaizdžio pavyzdžius, savo odos tipą, progos, kuriai norite pasipuošti temą galite paminėti ir elektroniniame laiške prieš susitikimą.

Apsauga nuo saulės

Makiažo specialistas dažniausiai pasiteirauja ar padengti veidą kremu, kuris apsaugo nuo saulės (tai svarbu jei ilgai būsite lauke), tačiau jei naudojate itin stiprią apsaugą arba turite kremą, kurį naudojate jau ilgą laiką ir juo pasitikite galite pasiimti su savimi ir paprašyti naudoti prieš atliekant makiažą.

Makiažas ar šukuosena – ką atlikti pirma?

Tai išties sudėtingas klausimas jei šukuosena ir makiažas atliekamas ne vienoje vietoje. Visų pirma reikėtų apgalvoti kokia šukuosena bus atliekama. Jei plaukai bus plaunami prieš juos formuojant – geriau tai atlikti prieš makiažą. Smulkūs vandens lašeliai ar karštas plaukų džiovintuvas gali sugadinti atliktą makiažą. Jei šukuosena paprasta, arba plaukai tik tiesinami arba daromos garbanos, tai galima atlikti po makiažo.