Šešėliai, šešėliai, šešėliai…Įdomus faktas, kad beveik prieš dešimtmetį niekas net neįsivaizdavo, kad parduotuvių lentynose paprastam pirkėjui galima būtų rasti šešėlių paletę, kurioje būtų daugiau nei 3 ar 4 skirtingi atspalviai. Buvo manyta, kad tai gali suklaidinti moteris ir jos nežinos kaip tokia palete naudotis. Taigi, profesionalios ir didesnės paletės sudarytos iš pavienių šešėlių buvo prieinamos tik dirbantiems makiažo meistrams, o kasdieniam naudojimui, mums gerai žinomi gamintojai kaip – L’oreal Paris, Maybelline ar Max factor  pasiūlydavo mažas ir gerai suprantamas šešėlių paletes.         Bet sugrįžkime į dabartį. Po beveik dešimties metų, būtent didelės paletės tapo kiekvieno kosmetikos gamintojo veidu, o prekinį ženklą dabar dažniausiai atpažįstame pasakę perkamiausios paletės pavadinimą. Žvelgiant iš profesinės pusės –  aš niekada nebuvau didelių šešėlių palečių mėgėja. Visų pirma dėl to, kad darbe naudoju daugiau pavienius šešėlius, kuriuos galima pritaikyti pagal kliento skonį, šventės,  aprangos koloritą ar odos atspalvį ir antra, kad neradau tos vienintelės paletės, kuri galėtų atitikti mano poreikius kiekviename žingsnyje ir trečia itin praktiška priežastis tai, kad paletės yra pakankamai sunkios ir užima daug vietos.

Nesakau, kad nėra įdomių ir kokybiškų palečių, jų tikrai yra. Viena, kuri dabar kartais ir keliauja su manimi pas klientus yra ABH Norvina paletė. Mano pastebėjimus apie ją galite rasti čia.

Šiandien mano akiratyje L’oreal Paradise šešėlių paletė – Berry Much Love. Nežinau kodėl ji pavadinta „mega“ palete. Savo dydžiu ir atspalvių kiekiu ji nėra nei labai didelė, nei maža, sakyčiau daugiau yra per patį viduriuką. Pats pavadinimas jau aiškiai parodo, kokius atspalvius šioje paletėje galėsime rasti. Ją sudaro 16 monochromatinių  šilto atspalvio šešėlių  Visi jie skirti sukurti monochromatinį violetinį, rožinį įvaizdį.

Berry much love mega paletė

Pirmas įspūdis tik pažvelgus man išties patiko. Visų pirma dėl to, kad jei ši paletė pasiteisintų, ją įsigyti galima kiekvienoje didesnėje kosmetikos parduotuvėje, o antra nesikandžiojanti kaip paprastam vartotojui kaina.

šešėlių pavyzdys ant rankos 1

Bet mano pirmasis įspūdis buvo pakankamai klaidingas.  Šešėliai nėra pigmentuoti, sklaidosi prastai, byra, dienos eigoje tiesiog pranyksta ant akies voko. Būtina naudoti šešėlių bazę, tačiau naudojant ją, šešėlius sunkiau paskirstyti ant voko. Nėra tinkamo atspalvio su kuriuo galima būtų sukurti lengva perėjimą voko linkyje.

šešėlių pavyzdys ant rankos

Tiesa sakant, buvau sulaukus komplimetų naudojant šią paletę, tačiau jos niekada nesirinkčiau prieš didelę šventę ar tada kai žinočiau, kad turiu atrodyti nepriekaištingai ištisą dieną.

Kokie būtų pasiūlymai? Pridėti bent vieną gerą šešėlį, kurį galima būtų naudoti voko linkiui ir pridėti juodą atspalvį. Iš esmės šioje paletėje būtų galima išimti kas antrą atspalvį ir vis tiek būtų įmanoma sukurti tokius pačius įvaizdžius. Reziume – kartais daugiau, nereiškia geriau.