Paprastai iš blakstienų tušo reikalaujame daug. Šiuo atžvilgiu (ir manau sutiksite su manimi) nėra tikslo eiti į kompromisus. Geras arba kitaip kokybiškas blakstienų tušas yra bet kokio makiažo pagrindas. Gražiai atrodančios, puikiai atskirtos, ilgos, tankios blakstienos – tai rezultatas, kurio tikimės sulaukti iš blakstienų tušo.

Neslėpsiu mano favoritai yra Essence tušai, bet kartas nuo karto vis norisi išbandyti kažką naujo ir kartu pasidalinti su Jumis. Tad šį kartą į mano rankas papuolė – Iconic London „Triple threat mascara“ blakstienų tušas.

Tos, kurios gyvena UK, tikrai yra girdėjusios/mačiusios Iconic London kosmetikos stendus. Tai vienas iš britiškų brandų pradėjusių savo veiklą tik prieš gerus 6 metus.

Iconic London „Triple threat mascara“   ilginantis, apimties suteikiantis ir riečiantis blakstienų tušas

Kas pirmiausia paėmus į rankas patraukė mano akį – tai pakuotė. Sunki, auksinė ir prabangiai atrodanti, kiek primenanti YSL blakstienų tušus.

Silikoninis šepetėlis gerai atskiria blakstienas ir padengia kiekvieną plonu bei tolygiu sluoksniu. Nesulipina blakstienų, bet su kiekvienu papildomu sluoksniu prideda ilgio ir apimties. Lengva tušo konsistencija užtikrina komfortą ir neapsunkina blakstienų. Man pavyko išgauti norimą efektą su 2-3 sluoksniais.

Nors oficialiame aprašyme teigiama, jog šis tušas turėtų suteikti dirbtinių blakstienų efektą, mano pirma nuomonė išbandžius buvo visiškai priešinga – jis ypač gerai išryškina blakstienas, tačiau nesukuria dirbtinumo efekto. Būtent to man labiausiai ir trūksta Essence blakstienų tušams. Jie sukuria ir prideda apimties, tačiau galima lengvai persistengti ir tada teks vaikščioti su apsunkusiomis nuo tušo blakstienomis.

Iconic London internetiniame puslapyje galima rasti tik vieną šio tušo rūšį, tiesiog juodas – black. Neturiu nieko neigiamo apie tušo atspalvį – itin juodas, toks kokį ir mėgstu. Tušo kiekis maloniai nustebinantis, net 9 ml, kai, pavyzdžiui, L’Oréal Lash Paradise vos 6,4ml. Galiojimas, kaip ir daugumos tušų, 6 mėnesiai nuo atidarymo. Pagamintas Turkijoje. Kaina  – £19.00. Tiek šis tušas, tiek kitos kosmetikos priemonės nėra testuotos ant gyvūnų ir yra 100% veganiškos.

KAIP NAUDOTI?

Norėdamos ypatingo efekto prieš naudojant tušą parieskite jas su blakstienų rietikių. Pradėkite dengti nuo pačios blakstienų augimo linijos ir braukdamos per visą blakstienų ilgį.

Tepkite tušą sluoksniais, kad suteiktumėte daugiau apimties.

Jei turite tankias blakstienas pabandykite tepti blakstienų tušą zigzago judesio. Taip maksimaliai atskirsite blakstienas ir gausite dirbtinų blakstienų efektą.

Pliusai:
  • Suteikia apimties ir ilgio;
  • Naudojant ne vieną sluoksnį, sukuria natūralų, tačiau labai dramatiškų blakstienų efektą;
  • Ypač lengvas ir neapsunkina blakstienų
  • Nebyra, nepalieka tamsių dėmių po akimis ar ant voko.
Minusai:
  • Aukšta kaina

Ingredientai: Aqua, Glyceryl Stearate, Copernicia Cerifera Cera, Cera Microcristallina, Ricinus Communis Seed Oil, Polyvinyl Alcohol, Propylene Glycol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Aminomethyl Propanol, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Sodium Dehydroacetate, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, CI 77499

Verdiktas

Aš tikrai jaučiuosi patenkinta naudodama šį tušą ir jau esu padariusi kelias rekomendacijas artimiausioms draugėms, Jei Jums patinka silikoniniai blakstienų tušų šepetėliai, norisi formulės, kuri išsilaikytų visą dieną ir dar nesate nieko išbandę iš Iconic Londo, tai „Triple threat mascara“ tušas tikrai galėtų atsirasti Jūsų naujų, būsimų pirkinių sąraše.