Taip, taip, taip! Atkeliauja nauja rubrika pavadinimu – tobulas derinys (ang. Combo). Tradiciškai mano visi įrašai yra dviejų temų – pilni patarimų, paaiškinimų, šiek tiek faktų arba produktų apžvalgos. Ši nauja rubrika jau senai sukosi mano galvoje, tik vis negalėdavau sugalvoti pavadinimo – ir visai netikėtai jis gimė. Man ir pačiai kartais sunku suderinti produktus, todėl mielai vaikštau į kosmetikos gamintojų rengiamus seminarus, kuriuose jie plačiau parodo kaip galima skirtingai naudoti vienus ar kitus produktus, su kuo juos poruoti ir kaip tai daryti tinkamai.

Pirmas tobulas derinys, kurį norėčiau pristatyti šiandien yra:

Essence lipstic – 03 live, love, laugh!

Essence shine shine shine lipgloss – 07 happiness in a bottle

Visai nesenai aptarinėjau Essence prekinį ženklą, taigi nenuostabu, kad toliau išbandau jų siūlomus produktus.

20170626_155702

Pirmasis į mano rankas papuolęs tobulo derinio narys: Essence shine shine shine lipgloss – 07 happiness in a bottle – itin blizgus, tirštos konsistencijos, primenantis pastelinį begonijos žiedą, šilto atspalvio – lūpų blizgis. Vasaros metui visada siūlau rinktis itin blizgius, saulę atspindinčius lūpų produktus, nes mano nuomone, tokie lūpų blizgiai, balzamai, dažai pagyvina veidą, suteikia žaismingumo, gyvybingumo.

 20170626_160620

Essence turi dviejų tipų lūpų blizgius: „matt matt matt“ – suteikia visiškai matinį efektą, tačiau bent man šiek tiek sausina lūpas (siūlau NYX Matte cream lūpdažius) ir „shine shine shine“ – pastarieji tikrai sukuria drėgnų lūpų efektą, suteikia blizgesio, putlina lūpas, svarbiausia nenubėga.

20170626_160319

Dėl buteliuko neturiu priekaištų – manau tai stilingas, klasikinis įpakavimas, su aiškiu pavadinimu ir efektu, kurio tikimės iš blizgio. Aplikatorius patogus, švelnus lūpoms, pakankamai tvirtas, nelankstus, todėl užtepti produktą paprasta.

Antrasis tobulo derinio narys: Essence lipstic – 03 live, love, laugh! – minkštas kreminis lūpų dažas, itin lengvai pasidengia, suteikia satininio blizgesio yra šalto rožinio atspalvio.

20170626_160656

Essence, be lūpų blizgių, taip pat turi ir tris skirtingas rūšis lūpų dažų: ilgai išliekančius, skaidrius ir blizgius bei matinius iš kolekcijos – „matt matt matt“.

20170626_160519

Limituotos kolekcijos Life is festival lūpdažis, sakyčiau, nepriklauso nei vienai kategorijai. Labiausiai man primena maitinančius lūpų balzamus/pieštukus su spalva, tačiau yra stipriai pigmentuotas ir išlieka pakankamai ilgai. Kokybė ir pojūtis ant lūpų tikrai malonus. Šiek tiek erzina popierinis įpakavimas, tačiau tokio tipo lūpdažių galima sutikti ir tarp garsių kosmetikos gamintojų, tokių kaip Tarte.

20170626_160907

Galbūt nuotraukoje atrodo, kad jie visiškai nedara, tačiau kartu jie sukuria tobulą neutralios rožinės spalvos atspalvį, kuris pagyvina veido bruožus, ypač vasarą priduoda veidui spalvų ir gaivos. Tiesa, neišsilaiko itin ilgai, bet didžiausia „shine shine shine“ blizgių privalumas, kad jie nenubėga nuo lūpų, lieka savo vietoje, bei putlina lūpas.

„Shine shine shine“ kolekcija tikrai verta dėmesio jei ieškote lūpų blizgio, kurios tikrai būtų blizgus, bet neturėtų blizgučių, tiksliau sakant, būtų itin šviesą atspindintis.

Galima įsigyti: Eurokos, Drogas parduotuvėse.