Zivile_makeup bb loreal kremas

BB kremai (ang. Blemish Balm/Beauty balm) laikomi itin populiariais produktais skirtais patobulinti, suvienodinti veido odos spalvą, tekstūrą, paslėpti minimalius trūkumus. Iš tiesų, šis populiarumas nėra mitas, nes ne kiekviena moteris, panelė kasdieną nori naudoti makiažo pagrindą, o BB kremas tai lyg paprastesnė ir greičiau naudojama priemonė. Daugiau apie BB kremus galite skaityti: BB KREMAS. TRUMPA ATSIRADIMO ISTORIJA.

L‘oreal Paris Nude Magique BB 5 in 1 tobulinamojo kremo sudėtyje esančios pažangios mikrokapsulės su pigmentu vos prisilietus prie odos virsta makiažo pagrindu, kuris itin lengvai pasidengia, 24 val. drėkina ir saugoja odą nuo kenksmingų saulės spindulių, nes turi SPF 20.

Ar tai tikrai tiesa?

Šio BB kremo konsistencija yra lyg itin skysto kremo, su viduje vos pastebimomis juodomis mikrokapsulėmis. Švelniais judesiais pradėjus sklaidyti kremą ant rankos ar veido galima justi kaip mikrokapsulės sutrūksta ir kremas pradeda keisti spalvą, tampa panašus į įprastą makiažo pagrindą. Kremo kvapas yra silpnai parfumuotas, net užtepus ant veido galima jausti silpną aromatą, todėl netiks toms, kurios nemėgsta cheminių kvapų ar yra alergiškos.

BB kremas turi du atspalvius – šviesų ir vidutinį, nors ankstesnės šio kremo versijos turėjo net keturis atspalvius, todėl itin šviesiaodės galėjo rasti sau tinkamą atspalvį. Teigiama, kad atspalvis savaime turėtų prisitaikyti prie odos spalvos. Iš tiesų jis prisitaiko, bet ne taip stipriai kaip atrodo. Jei esate itin šviesaus atspalvio, greičiausiai net šviesiausias atspalvis (ang. light skintone) – bus per tamsus. Todėl, jei oda yra vidutinio, šiek tiek įdegusio atspalvio – vis tiek rekomenduočiau rinktis šviesesnį atspalvį, nes tamsesnis (ang. medium) gali būti per tamsus.

Nors pirminė teorinė BB kremo paskirtis yra drėkinti ir puoselėti odą, šis BB kremas nepasižymi itin stipriomis drėkinančiomis savybėmis, todėl tiks odai linkusiai riebaluotis. Norint suteikti papildomo drėkinimo ir maitinimo – patarčiau naudoti lengvą drėkinantį, maitinantį kremą ir tik tada tepti šį BB kremą.

L‘oreal Paris Nude Magique BB 5 in 1 galite veidą dengti tiek pirštais, kempinėle arba šepetėliu. Gražiausias efektas pasiekiamas lengvai paskirsčius kremą pirštais ant veido, o galutinį rezultatą pakoreguoti drėgna makiažo kempinėle. Tokiu būdu kremas prisitaikys prie odos, neliks baltų likučių ant kempinėlės ar šepetėlio. Apačioje esančioje nuotraukoje galima matyti kaip atrodo veido oda prieš ir po BB kremo naudojimo.

Zivile_makeup BB loreal pries ir po

Visažisto patarimas. Jei norite lengvo makiažo pagrindo, turite odą linkusią riebaluotis, bet nesiekiate itin stipraus maskavimo šis BB kremas vertas dėmesio. Užfiksuotas kompaktine pudra išsilaiko iki 5 valandų itin gražiai, kitos priemonės sklaidosi tolygiai. SPF apsauga nėra didelė, todėl saulėtomis dienomis visada patartina naudoti papildomą apsaugą.