Išgirdę KIKO MILANO pavadinimą iškart kyla asociacijos apie itališką kokybę ir prabangą. Nors Lietuvoje šios kosmetikos dar negalime įsigyti, bet daugiau sužinoti apie šį prekinį ženklą išties įdomu. Taigi, pradėkime!

Antonio Percassi gimė 1953 m. ir buvo jauniausias iš šešių vaikų. 17 metų jau buvo pakankamai gerai žinomas futbolininkas Atalantos komandoje. Tačiau sulaukęs 23 metų paliko savo kaip sportininko karjerą ir pasinėrė į verslą. Būtent tuo pačiu metu jis sutiko Luciano Benetton, kuris nepraėjus metams atidarė pirmąją Benneton parduotuvę Bergame. Tai buvo pirmoji Percassi patirtis mažmeninėje prekyboje. Ilgametė draugystė su Luciano Benetton ir Benetton įmonių grupe leido jam vadovauti didžiausioms parduotuvėms visoje Italijoje bei bendradarbiauti su tokiais garsiais ir žinomais prekiniais ženklais kaip Massimo Dutti, Oysho, Pull and Bear, Bershka, Stradivarius, alvin Klein Guess, Tommy Hilfiger, Gucci, Ferrari ir Ralph Lauren.

Prekinis ženklas KIKO MILANO gimė 1997 m. Tai buvo ilgametės patirties mažmeninėje prekyboje, iššūkių ir jo sūnaus Stefano įkvėpimo vaisius.

„Būk tuo, kuo nori būti“ – taip KIKO MILANO apibrėžia savo grožio viziją. Pagrindinį dėmesį skirdami plačiam produktų asortimentui, spalvų ir atspalvių gausybei sukuria kiekvienam išskirtinę galimybę išreikšti individualumą ir asmenybę. KIKO MILANO parduotuvės ypatingos spalvų gausa. Tai pirmoji ir labiausiai išskirianti savybė KIKO MILANO iš kitų kosmetikos gamintojų. Produktų asortimentą sudaro ne tik dekoratyvinė kosmetika bet ir kūno priežiūrai skirti produktai bei makiažo šepetėliai. Taip pat galima rasti platų nagų lakų pasirinkimą.

Zivile_makeup nagu lakai 5

KIKO MILANO išties inovatyvus ir nuolat siekiantis tobulėti prekinis ženklas. Toliau norėčiau aptarti du produktus – tai vandeniui atsparų blakstienų tušą ir vandens pagrindu pagamintą makiažo pagrindą.

KIKO MILANO LUXURIOUS LASHES WATERPROOF MASCARA blakstienų tušo apžvalga

 

Luxurious Lashes Waterproof Mascara

Blakstienų tušo spalva juoda, bet intensyvumo galėtų būti daugiau. Tolygiai padengia ir nesulipina blakstienų. Vidutiniškai ilgina ir tankina, neužriečia. Šepetėlis labai tradicinis, patogus naudoti. Stipriai vandeniui atsparus, dėl to sunkiai nusivalo su makiažo valikliu, kuris skirtas vandeniui atspariam makiažui valyti.

LUXURIOUS LASHES WATERPROOF MASCARA blakstienų tušas labiausiai tiktų toms, kurios nori natūraliai atrodančių blakstienų, akys linkusios drėkti ar ašaroti arba akių vokų oda linkusi riebaluotis. Taip pat tiktų toms, kurios nori likti pasipuošusios paplūdimyje ar baseine ir nebijoti, kad blakstienų tušas nubėgs ar atsiras juodų žymių po akimis.

KIKO MILANO LIQUID SKIN SECOND SKIN  makiažo pagrindo apžvalga

 Liquid Skin Wb110 - 09

Šis makiažo pagrindas turi SPF 15 apsaugą nuo saulės ir dėl savo itin skystos konsistencijos, nes pagamintas vandens pagrindu, turėtų prisitaikyti prie veido lyg antra oda. Greičiausiai dėl tokios konsistencijos KIKO MILANO  ir pasirinko stiklinį buteliuką su pipete. Kas atrodo gražiai ir elegantiškai.

Makiažo pagrindas turi 14 skirtingų atspalvių, taigi rasti sau tinkamą tikrai galima. Keista tik, kad šviesiausios makiažo pagrindo spalvos turi tik rožinį atspalvį. Išties, ne visada itin šviesios odos žmonės yra rausvo atspalvio. Nors ant šviesios odos dažniau išryškėja raudonis, bet pats odos atspalvis gali būti gelsvas. Dėl to, naudodami rausvo  atspalvio kreminę pudrą tik paryškinsime nenatūralią veido odą.

Prieš naudojant kiekvieną makiažo pagrindą geriausia suplakti, o po to su pipete užlašinti kelis lašus ant makiažo pagrindui skirto šepetėlio, padengus veidą pasiekti galutiniam rezultatui naudoti kempinėlę. Maskavimas vidutinis. KIKO MILANO greičiausiai norėjo sukurti kažką labai panašaus į MAC Face & Body LIquid makiažo pagrindą, tačiau bandant sluoksniuoti KIKO MILANO makiažo pagrindą gali pasijausti sunkumas ant veido ir sukurti nepriekaištingos, lygios odos efektą nepavyks. Todėl, šis pagrindas skirtas naudoti dienos metu, kada norima lengvo padengimo, o maskavimas nėra svarbus.

Visažisto patarimas. KIKO MILANO dekoratyvinė kosmetika tikrai verta dėmesio.  Ypač didelė spalvų pasirinkimo galimybė nustebins kiekvieną, todėl jei norite įpūsti naujų vėjų į savo makiažo rutiną keliaujant ar apsipirkinėjant internetu tikrai verta pasidairyti į šio prekinio ženklo siūlomas prekes. Tačiau perkant ne akcijų metu KIKO MILANO produktai nėra patys pigiausi, todėl kartais galima rasti geresnių kainos ir kokybės santykio alternatyvų.