Pamačius skaisčiai žalią „Green feel cosmetic“ logotipą pirmą kartą galima pagalvoti, kad šis kosmetikos gamintojas tikrai nėra lietuviškas. Tačiau maža širdelės formos trispalvė su užrašu: “Su meile pagaminta Lietuvoje” išduoda, kad šis prekinis ženklas vienas iš lietuviškos kosmetikos startuolių.

Iš tiesų, jau nebe startuolis, nes „Cosmoway“ įsikūrė 2012 metais (laikas bėga greitai) kai trys buvę “BIOK labaratorijos” darbuotojai paliko bendrovę ir nusprendė pradėti individualią veiklą. „Cosmoway“ specializuojasi cheminių kosmetikos priemonių formulių, pakuočių dizaino kūrime bei prekės ženklų vystymo strategijų rengime.

„Green feel cosmetic“ yra vienas iš trijų „Cosmoway“ valdomų prekės ženklų, kuri skirta visai šeimai. O’papa kosmetika skirta kūno priežiūrai, o Code for love yra pirmieji lietuviški lubrikantai.

Gamintojas teigia, kad jo kosmetikos produktai negydo odos, bet pagrindinė jų užduotis – užtikrinti esmines kosmetikos priemonės funkcijas, atrandant kaip įmanoma protingesnę kosmetikos priemonės formulę. Taip pat teigia, kad produktų sudėtys yra nurodytos aiškiai, su vertimu į lietuviškus ingridientų atitikmenis.

unnamed  Mėgstu pradėti susipažinti su naujo kosmetikos gamintojo produktais būtent renkantis veido švarai skirtas priemones dėl to, kad prausiklius lengva išbandyti – jau po pirmų naudojimo kartų galima išsakyti nuomonę ar produktas atlieka tai, ką turėtų, ar veido oda tampa švari, nesijaučia diskomfortas, tempimo jaumas.  Todėl, mano rankas šį kartą papuolė GREEN FEEL KREMINĖS KONSISTENCIJOS VEIDO PRAUSIKLIS su natūraliu bruknių ekstraktu. Prausiklis turėtų švelniai nuvalyti odos nešvarumus, akių, veido makiažo likučius. Vitaminai C ir A sustiprintų veido odą, išsaugotų elastingumą, stangrumą. Tinkamas visų tipų bei jautriai odai.

Prausiklio konsistencija tikrai atitinka aprašymą. Vienintelis į galvą atėjęs palyginimas ką šis prausiklis primena tai „MARGARITA EKOLOGIŠKA“ valomajį pienelį, kuris būtų tiesiog praskiestas su vandeniu. Prausiklis iš pakuotės išbėga skystas, tačiau pradėjus masažuoti į veidą nestipriai suputoja.

Nepastebėjau, kad dirgintų akis, veidą, nesukelė paraudimo, niežulio, bėrimų. Kvapas malonus, nėra stiprus ar įkyrus, nuplovus odą švariu vandeniu beveik išnyksta.

Prausiklio pakuotė tikrai šiuolaikiška, traukianti akį. Žalia ir balta spalva sukuria natūralumo, švaros jausmą. Dėl dangtelio su nuspaudžiamu dozatoriumi produktą naudoti pakankamai lengva. Tačiau, nors pakuotė yra standartinė kaip ir daugelis įprastų prausiklių (150 ml.) dėl itin skystos konsistencijos produktas naudojasi itin greitai.

Didžiausias minusas, kad stipriai išsausino veido odą. Po prausiklio pojūtis toks, lyg būtum veidą nusiprausęs įpasta dušo žele. Nemanau, kad jis tinkamas sausą, atopišką, dehidratuotą odą turintiems žmonėms, kuriems prausiklis turi ne tik pašalinti makiažo likučius, bet ir praturtinti odą reikalinga drėgme.

Nors gamintojas teigia, kad produktų sudėtys pateiktos itin aiškiai, bent jau šio prausiklio ingridientų sąrašą skaityti buvo pakankamai sudėtinga. Vienintelis vienos „*” (natūralios prigimties medžiagos) arba dviejų ,,**” (medžiagos įeinančios į eterinį aliejų) žvaigždučių žymėjimas turėtų palengvinti suprasti ką rasime prausiklio viduje, tačiau man tai sukelė daugiau klausimų nei atsakymų. Pvz. Disodium Cocoyl Glutamate buvo pažymėtas viena žvaigždute, kas reikštų, kad ingridientas yra natūralios prigimties. Iš tiesų, tai tiesa, tačiau šį cheminį junginį sudaro dvi dalys: kokosas (natūralios prigimties) ir gliutaminė rūgštis. Taigi šis junginys yra pusiau natūralus. Na ir dar keistas pastebėjimas – jei jau prausiklis su bruknių ekstraktu (Vaccinium vitis-idaea fruit extract), tai norėtųsi ekstraktą matyti bent jau pirmoje sudėties dalyje, tuo tarpu dabar jis beveik gale.

Ar siūlyčiau išbandyti?

Nerekomenduočiau tiems, kurie turi itin sausą veido odą, tačiau dėl neutralaus kvapo būtų tinkamas naudoti tiek moterims, tiek vyrams.

Įsigyti galima didesniuose prekybos centruose.

 Ingridientai: Aqua, Disodium Cocoyl Glutamte, Propanediol, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Glyceryl Stearate, Glucose, Rapeseed Acid, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract, Glycerin, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Lavandula Angustifolia (Levander) Oil, Linallol.