
Šiandien mano akys nukrypo prie daug pigesnės (ir aišku labiau prieinamos) kosmetikos. Essence cosmetic šių metų liepą švęs 15 metų sukaktį. Kaip kosmetikos gamintojui mano nuomone tai nėra nei labai daug nei labai mažai. Palyginimui pasirinkau galbūt nelabai tinkamą pavyzdį, bet labai gerai žinomą kosmetikos brand`ą – Bourjois. Pastarasis įsteigtas Paryžiuje 1863 metais, taigi nesunku pastebėti, jog gyvuoja jau daugiau nei šimtmetį. Essence labiausiai patraukia akį savo kaina. Šis aspektas labiausiai ir patraukia pirkėją. Ypatingai dabar, kai Lietuvoje nebėra mūsų buvusios valiutos, atrodo, jog nieko neprarasi išleidęs 2 eurus blakstienų tušui ar šešėliui. Na, jei nepatiks tai nepatiks, o jei patiks – pigus geros kokybės atradimas!
Iš tiesų, Essence yra vienas iš trijų COSNOVA BEAUTY prekinių ženklų. Be pirmojo įmonės prekinio ženklo Essence, COSNOVA BEAUTY 2006 m. dar įsteigė Catrice, o prieš metus kompaniją papildė ir L.O.V prekinis ženklas. Per metus COSNOVA BEAUTY parduoda kosmetikos prekių daugiau nei už 360 milijonų Eurų visame pasaulyje (išskyrus šalis, kur bandymai su gyvūnais privalomi kosmetikos gaminiams) ir kasmet pardavimai didėja apie 14 proc. Tai vienas iš didžiausių kosmetikos gamintojų Vokietijoje.
Taigi, grižtant prie Essence, šis prekinis ženklas tarp didžiųjų gamintojų dar yra pakankamai jaunas, bet nėra nepastebimas. 2017 m. Italijoje šio gamintojo geliniai nagų lakai buvo išrinkti kaip metų produktas, o „how to make brows wow“ antakių formavimo paletė buvo paskelbta “Cosmopolitan Beauty Awards 2016” kaip geriausias skaitytojų pasirinkimas. Singapūre 2015 m. Essence maskuokliai užėmė prizininkų vietą nuo 1994 metų CLEO žurnalo organizuojamuose apdavonojamuose. Čia turbūt ir derėtų atkreipti didžiausią dėmesį, kad gamintojas puikiai vykdo savo filosofiją užtikrinti aukštą kokybę už prieinamą kainą, kad kiekvienas galėtų įsigyti nepakartojamas naujienas ir išbandyti naujus įvaizdžius.
Turint omenyje naujus įvaizdžius, Essence gali pasigirti per metus sukurianti iki 25 skirtingų produktų linijų, kurios dažniausiai priklauso nuo metų laiko, švenčių arba tiesiog atspindi kosmetikos rinkoje esančias naujoves. Dažniausiai naujose linijose atsiranda ir įdomių produktų, tokių kaip, nagams skirti lipdukai, kvapai plaukams, rankų sviestas.
Essence turi tikrai didelę blakstienų tušų kolekciją. Keista, bet pažintį su šiuo prekės ženklu pradėjau žymiai ankščiau naudodama antakiams skirtus šešėlius „Essence Eyebrow“ (kuriuos galėčiau rekomenduoti visiems). Na, ir praėjus šiek tiek laiko į mano rankas papuolė pirmasis riečiantis ir apimties suteikiantis blakstienų tušas: „Get BIG Lashes! Volume Curl“.
Tušo šepetėlis yra lenktas ir didesnis nei įprasta. Primena natūralių šerelių šepėtėlius, tačiau iš tiesų yra sintetinio pluošto. Pradėjus naudoti, visų pirma, reikėjo tikrai išmokti naudoti tokio dydžio šepetėlį, todėl jo nerekomenduočiau siauroms, įdubusioms, su užkritusiu voku akims. Didelį šepetėlį bus sunku valdyti, su juo beveik neįmanoma prieiti prie vidinių akies kampučių ar apatinio voko blakstienų. Nors mano akys nėra nei labai mažos, nei labai įdubusios, bet pirmoji patirtis su „Get BIG Lashes! Volume Curl“ tušu tikrai nebuvo geriausia.
Vienintelis dalykas, kuris tikrai patiko, kad pačio tušo tūbelė taip pat padaryta šiek tiek platesnė, todėl pačio produkto ant šepetėlio galima paimti daugiau, kas leidžia blakstienas padengti storesniu sluoksniu nevargstant. Išmokus valdyti šepetėlį tikrai galima išgauti ilgas, tamsiais, storas blakstienas, tepant kelis sluoksnius pasiekimas dirbtinų blakstienų efektas.
Pliusai:
• Suteikia apimties ir ilgio;
• Naudojant ne vieną sluoksnį sukuria dirbtinų blakstienų efektą;
• Pakankamai greitai išdžiūna padengus blakstienas;
• Nebyra, nepalieka tamsių dėmių po akimis ar ant voko.
Minusai:
• Sunku priprasti ir naudoti didelį šepetėlį;
• Netinka mažoms, siauroms, su užkritusiu voku akims;
• Dengiant apatinio voko blakstienas dienos eigoje kažkur pranyksta savaime. Vis norisi dar kartą pasidengti blakstienas.
Ingridientai: aqua (water), paraffin, synthetic beeswax, steareth-20, carnauba (copernicia cerifera) wax, alcohol denat., steareth-2, glyceryl behenate, cetyl alcohol, tocopheryl acetate, tocopherol, jojoba esters, methylpropanediol, hydroxyethylcellulose, caprylyl glycol, simethicone, polyurethane-14, amp-acrylates copolymer, aminomethyl propanediol, aminomethyl propanol, isopropyl acetate, bht, phenoxyethanol, ci 77499 (iron oxides).
Foto: moscatoandmascara