Viename iš seminarų apie veido odos tipus išgirdau frazę, kad normalios veido odos savininkų visame pasaulyje yra itin mažai, o pasiekti, kad ši būsena tęstųsi visą gyvenimą – beveik neįmanoma. Ir išties, čia yra tiesos, nes tam tikrais laikotarpiais kiekvienas iš mūsų patyrėmė nemalonius tempimo, sausumo pojūčius, taigi oda buvo dehidratuota ir atvirkščiai, galbūt naudojome priemones, kurios stabdytų riebalų išsiskyrimą T zonoje ar matizuotų visą veidą. Todėl, visų pirma reikėtų įsidėmėti ne tik pagrindindį veido odos tipą, bet ir laikiną būseną ar stadiją, kurioje yra oda. Šiems odos pokyčiams didžiausią įtaką daro nuolatos mus veikiantys aplinkos veiksniai: saulė, šaltis, sausas oras, tarša. Bei vidiniai organizmo procesai: maistas, vanduo, senėjimas.

Viena dažniausių problemų su kuriomis susiduria moterys yra veido odos išsausėjimas. Pamažu  oda  praranda  skaistumą, elastingumą, atrodo  papilkėjusi. Jaučiamas tempimas, diskomfortas gali atsirasti ne tik moterims, kurios turi įgimtą sausą odos tipą, bet ir mišrios ar riebios odos savininkėms, be to oda gali pasikeisti tik tam tikru metų laiku, naudojant vaistus, netinkamą kosmetiką, sergant kitomis organizmo ligomis.

Prancūzų    laboratorija    „Bioderma” platina mėlynąją – ,,Atoderm” ir žydrąją – „Hydrabio“ priemonių linijas, kurios būtent ir sprendžia sausos odos problemas.

  • „Hydrabio“skirta išsausėjusiai, dehidratuotai, jautriai odai.
  • ,,Atoderm” – labai sausai ir atopiškai odai.

Į mano rankas papuolė 3 produktai: HYDRABIO H2O micelinis valomasis vanduo, HYDRABIO SERUM intensyviai drėkinantis serumas ir ATODERM NUTRITIVE intensyviai maitinantis veido kremas.

HYDRABIO H2O micelinis valomasis vanduo, HYDRABIO SERUM intensyviai drėkinantis serumas ir ATODERM NUTRITIVE

Aš asmeniškai nepastebėjau didelio skirtumo tarp šių dviejų linijų. Kremo ir serumo kvapas minimalus ir vos užuodžiamas, tuo tarpu micelinis vanduo kvapnus, net sudrėkinus vatos diskelį kvapas greitai nedingsta ir išlieka. Keista, kad micelinio vandens, kuris skirtas jautriai odai sudėtyje galima rasti kvapiųjų medžiagų, kurios ypač dirgina odą.

HYDRABIO H2O

  HYDRABIO H2O micelinis valomasis vanduo – valo makiažą vidutiniškai. Puikiai tinka kaip pirmoji veido prausimo priemonė. Arba ryte, tik ką atsikėlus panaikinti naktinio kremo, prakaito likučius nuo veido. Nejaučiau tempimo, sausumo pojūčio, oda įgauna natūralesnį, sveikesnį atspalvį. Jei mėgstate ryškų akių makiažą, naudojate daug vandeniui atsparių priemonių šis micelinis vanduo tikrai nenuvalys visko švariai. Tačiau tinka jautrioms akims. Nepastebėjau jokio diskomforto akių srityje valant akis neišsiėmus kontaktinių lęšių. Nepalieka nemalonaus nešvarumo pojūčio, poreikio veidą nusiprausti. Naudodama Garnier Cleansing water All in 1 micelinį valomąjį vandenį visada po veido valymo dar kartą nusiprausiu veidą švariu vandeniu, nes man nepatinka paliekamas lipnumo ir likučių pojūtis ant odos.

HYDRABIO SERUM   HYDRABIO SERUM intensyviai drėkinantis serumas – naujausia ir trumpiausiai naudota priemonė iš visų trijų. Serumą paskatino įsigyti poreikis turėti priemonę, kuri esant poreikiui dar stipriau drėkintų arba būtų tiesiog drėgmę palaikanti piemonė, kurią naudočiau kelis kartus per savaitę odos būklės atgaivinimui. Hydrabio serumas puikiai tinka naudoti ryte prieš atliekant makiažą. Susigeria į odą akimirksniu, palikdamas švelnumo pojūtį. Tačiau dienos bėgyje pastebėjau, kad naudojant serumą makiažo pagrindas neišlieka įprastą laiko tarpą, T zona greičiau pradeda blizgėti. Naudojant prieš miegą, ryte veidas atrodo riebaluotas. Aš nepajaučiau didelio drėkinamojo poveikio. Palyginti su įprastais serumais, šio reikia naudoti žymiai daugiau, kad veido oda būtų padengta pilnai.

Palyginus ATODERM NUTRITIVE intensyviai maitinantis veido kremą ir serumą Atoderm Nutritive veido odą sudrėkino žymiai stipriau.

ATODERM NUTRITIVE

 ATODERM NUTRITIVE intensyviai maitinantis veido kremas – dažniausiai naudojau vakare arba ryte prieš makiažą. Nesusigeria taip greitai kaip serumas, todėl reikia palaukti iki 5 minučių, kad galima būtų dengti makiažo pagrindą. Palieka maloniai pamaitintos odos efektą. Manau šis veido kremas dėl lengvos, pakankamai gerai įsigeriančios tekstūros gali būti naudojamas ne tik sausą veido odą turintiems žmonėms, bet ir mišrios ar riebios odos savininkams. Taip pat tiks vyrams, paaugliams, nes neturi jokio specifinio kvapo. Nekemša porų. Tačiau ypač šaltomis dienomis, kai namuose oras labai išsausėdavo dėl šildymo, šio kremo atgaivinti odą man nepakakdavo. Atrodydavo, kad jis susigeria taip greitai, jog nespėja pamaitinti odos.

Visų “Bioderma” produktų pakuotės man patiko. Šiuolaikiškos, patogios naudoti. Serumo pakuotė turi dozatorių, kuris prailgina produkto galiojimo laiką, apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių. Galbūt kremo pakuotė kiek nuvylė, nes išspausti likučius buvo sudėtinga, o tūbelėje kremo tikrai buvo dar likę bent keliems kartams.

Tiesa, iš pirmo žvilgsnio sunkoka atskirti ar produktai su mėlyno atspalvio pakuotėmis skiriasi ar priklauso vienai linijai. Oficialiame lietuviškame “Bioderma” internetiniame puslapyje galima pamatyti, kad yra iš viso trys mėlyno atspalvio prekių linijos. Dvi, kurias ką tik aptariau (skirtos sausos odos probemų sprendimui) ir trečia, skirta vaikų ir kūdikių odai. Pirkdama micelinį vandenį ir veido kremą buvau įsitikinusi, kad tai vienos “Hydrabio” linijos produktai ir tik vėliau supratau, kad šie produktai atstovauja skirtingas produkcijos linijas.

Ką rekomenduočiau?

Jeigu ieškote naujos alternatyvos veido kremui siulyčiau pabandyti ATODERM NUTRITIVE veido kremą. Šis kremas tiks pavasariui/vasarai/rudeniui kai reikia, kad kremas įsigertų pakankamai greitai, o poto naudojant kitas makiažo priemones jos išliktų nepakitusios.

Naudojant visas tris priemones mano odos būklė nepablogėjo, sumažėjo spuogelių, paraudimų. Oda tapo skaistesnė, gyvybingesnė. Tačiau sausumo pojūtis vistiek išliko.

Bioderma prekių galima įsigyti didesnėse vaistinėse.