Dauguma moterų dėl laiko stokos išvis atsisako makiažo kiekvieną dieną. Naudoja tik drėkinamąjį ar BB kremą, kartais paryškina skruostus skaistalais. Ir iš tiesų, dienomis kai nenorime dėvėti makiažo  galime to nedaryti, bet niekada nepamirškime antakių. Visada galima apsieiti be akių, veido makiažo, bet antakiai įrėmina veidą, suteikia jam balansą, pagyvina ir pagilina žvilgsnį, sustiprina bruožus. Gerai suderinta antakių forma, spalva ir ilgis suteiks veidui gyvybės ir nėra svarbu ar darysite šventinį makiažą ar tiesiog paryškinsite lūpas.

Įvaizdis Nr. 1

Pirmajam įvaizdžiui sukurti naudosime šešėlius, kirstą ypač tankų makiažo šepetėlį ir antakių gelį. Šis įvaizdis itin paprastas ir patogus, atrodo natūraliai,Zivile_makeup seseliais tinka tiek ypač jaunoms mergaitėms, kurios nori atrodyti natūraliai, bet pabrėžti savo unikalumą, tiek vyresnio amžiaus moterims, kurioms itin griežtų linijų antakių formos netinka.

Antakių plaukelius sušukuojame į viršų. Pasirenkame antakių šešėlius, kurie atitinka natūralų plauko atspalvį, jei norime šiek tiek išraiškingesnių galime rinktis puse tono tamsesnius. Kirstu teptuku ir šešėliais paryškiname apatinę ir viršutinę antakio dalis. Sukuriame linijos efektą. Vėliau užpildome visą antakio formą. Retušuojame stengdamiesi įmituoti plaukelius, taigi visada pagal plaukelių augimo kryptį. Sutvarkytus antakius patepame permatomu geliu, kad užtvirtintume šešėlius ir suteiktume jiems apimties.

Įvaizdis Nr. 2

Pirmasis įvaizdis yra labai natūralus ir paprastas. Naudodami antakių pieštukąZivile_makeup piestukas vietoj šešėlių sukursime antrąjį, kiek stipresnį ir išraiškingesnį. Šiam įvaizdžiui reikės antakių pieštuko, gelio ir antakiams šukuoti skirto šepetėlio. Antakių pieštuku brėžkite linijas pagal antakių plaukelių augimo kryptį, taip užpildydami visus antakius. Stipresnes linijas retušuokite švelniai šukuodami antakius su specialiu šepetėliu, galiausiai viską užviksuokite geliu. Antakių pieštukas suteiks pilnų ir vešlių antakių efektą. Taip pat, antakių pieštukai ilgiau išlieka ant odos, taigi dienos eigoje nereikės pataisyti antakių formos.

Įvaizdis Nr. 3

Šis įvaizdis pats ryškiausias ir dabar bene pats populiariausias. Jam sukurti naudojami geliniai akių dažai ir tankus kirstas šepetėlis. Kaip ir Zivile_makeup geliskoreguojant antakius šešėliais, taip ir geliniais dažais nubrėžiama linija po ir virš antakių plaukelių augimo linijos, suformuojant dvi grakščias linijas. Vėliau dažais užpildomas visas antakis. Tokiu būdu suformuoti antakiai įgauna griežtumo ir tinka prie išraiškingo vakarinio makiažo.

Dienos metu patartina naudoti antakių šešėlius arba pieštuką, nes antakiai atrodo švelnesni, taigi ir visas makiažo įvaizdis labiau tinkamas dienos metui.