Šiandien mano apžvalgoje ABH kosmetikos gamintojas. Kas slepiasi po trumpiniu ABH? 2000 metais pasirodė pirmoji romėnų kilmės verslininkės, antreprenerės Anastasijos Soare (Anastasia Soare) produktų linija skirta antakiams. Vėliau, prekiniam ženklui populiarėjant 2014 m. įsibėgėjo kitų produktų kaip šešėlių, lūpdažių, skaitalų kolekcijų kūrimas.

Dabar mano rankose esanti ABH Norvina paletė yra vienas iš 2018 metų rudens kolekcijos produktų. Norvina yra Anastasijos Soare dukros Klaudijos (Claudia) slapyvardis. Claudia taip pat vaidina stiprų vaidmenį ABH kosmetikos kūrime, yra viena iš aukščiausių vadovių, dalyvauja kasdieniame produktų kūrimo procese, dalinasi savo idėjomis ir aišku jas įgyvendina kuriant kosmetiką.

IMG_0788

 

Pristatydama savo paletę, Claudia akcentavo, kad kurdama, ji labiausiai norėjo išreikšti save. Į vieną paletę sutalpinti atspalvius, kurie derėtų tarpusavyje kuriant kasdieninius makiažus ir dramatiškus vakarinius įvaizdžius, neišskiriant vyraujančio metų laiko.

IMG_0796IMG_0797

   Taigi, po vienų metų kūrybinio darbo mes turime Norvina. Paletės išorė padengta velvetiniu pūkiniu audiniu, kaip ir visos ABH paletės, viduje didelis veidrodis ir sintetinių šėrių, dvipusis šepetėlis. Patys šešėliai ir pakuotė pagaminta Jungtinėse Amerikos valstijose (eng. USA), o šepetėlis Kinijoje (eng. People’s Republic of China).

IMG_0774IMG_0775IMG_0776

Dreamer – blizgus, rožinio šampano atspalvis;
Base – matinis, primenantis kiaušinio lukštą atspalvis;
Summer – itin žvilgus auksinis atspalvis;
Soul – matinis, violetinių alyvų atspalvis;
Wild Child – blizgus, dviejų atspalvių šešėlis turintis rožinių ir geltonų pigmentų.
Incense – matinis, ryškių plytų atspalvis;
Rose Gold – itin žvilgus tamsiai rožinės medienos atspalvis;
Love – matinis, vidutinio intensyvumo rožinis atspalvis
Celestial – violetinis, primenantis slyvas, blizgus dviejų atspalvių šešėlis;
Volatile – matinis, šilto atspalvio tamsios degtos medienos atspalvis;
Dazzling – šalto atspalvio bronzinis šešėlis turintis violetinių dalelių;
Eccentric – matinis, tamsus oranžinis atspalvis;
Drama – dviejų atspalvių šešėlis primenantis tamsų baklažaną su bronzinėmis dalelėmis;
Passion – matinis tamsus granato atspalvis.

IMG_0782IMG_0785

Visi blizgūs atspalviai yra itin švelnūs ir minkšti. Matiniai tikrai labai pigmentuoti. Geriausia naudoti šešėlių bazę arba maskuoklį, kurio nereikia užfiksuoti kompaktine arba biria pudra. Taigi, palikti pagrindą, kuris turėtų šiek tiek lipnumo, kad šešėliai „prisikabintų“ prie akies voko.

IMG_0785

Base puikiai tinka po antakiu, ar akies kampučiui šviesinti Norėdami ryškesnio, blizgaus efekto galite naudoti Dreamer.  Soul ir Incense tinka paryškinti akies linkį. Išoriniam akies kampui patamsinti galima naudoti Passion ir Volatile. Visi blizgūs šešėliai puikiai atrodo ant akies voko.

Dėl to, kad šešėliai itin pigmentuoti, geriausia kuriant įvaizdį nenaudoti daugiau nei 4 skirtingų spalvų. Kai kurie šešėliai, juos sumaišant su daugiau spalvų, įgauna keistą pilką atspalvį ir praranda savo pigmentą.

Kam siūlyčiau įsigyti šią paletę?

    Visų pirma tiems, kas mėgsta neutralias, žemės spalvas, tačiau kartais nori kažko ryškiau, bet kartu ryškių atspalvių šešėliai atrodo per daug iššaukiantys. Taip pat tiems, kas norėjo įsigyti bent viena ABH paletę, tačiau stabdė mažas blizgių atspalvių pasirinkimas.

Jei tai aplamai yra pirmoji paletė, kurią norėsite įsigyti ir naudoti kasdien, siūlyčiau rinktis ABH Soft Glam  paletę ir vėliau norint praplėsti atspalvių įvairovę pagalvoti apie Norvina.

Jei esate kosmetikos kolekcionierius – Norvina – taip pat turėtų atsirasti ant kosmetinio stalelio. Galbūt tai nebus itin išskirtinė paletė, bet kokybė ir įvaizdžių įvairovė, kuriuos galima sukurti, tikrai nenuvils.